Enerkon d.o.o.

Adresa:  Trnjanska 37, 10000 Zagreb - HR
Telefon:  +385 1 7890 706
E-mail: enerkon@enerkon.hr

OIB: 46286015197 | MB: 03869407
Trgovački sud u Zagrebu | MBS: 080086201
Erste&Steiermärkische Bank d.d. | SWIFT/BIC: ESBCHR22 | IBAN: HR2224020061100035213

Enerkon tim

Andrej Plevnik, mag.ing.mech.
Direktor, voditelj projekata i ovlašteni inženjer
Tel. +385 1 7890 706
andrej.plevnik@enerkon.hr

Vasko Plevnik, mag.ing.mech.
Voditelj projekata
Tel. +385 1 7890 702
vasko.plevnik@enerkon.hr

Marko Bublić, mag.ing.mech.
Stručni suradnik

Tel. +385 1 7890 702
marko.bublic@enerkon.hr

Edita Pajaziti
Voditeljica financija i administracije
Tel. +385 1 7890 700
edita.pajaziti@enerkon.hr

Anđelko Mikulandrić, dipl.ing.stroj.
Direktor, voditelj projekata i ovlašteni inženjer
Tel. +385 1 7890 701
andelko.mikulandric@enerkon.hr

Rade Popović, dipl.ing.stroj.
Savjetnik, ovlašteni inženjer
Tel. +385 1 7890 706
rade.popovic@enerkon.hr

Ivana Kragulj, struč.spec.ing.mech.
Viši stručni suradnik
Tel. +385 1 7890 707
ivana.kragulj@enerkon.hr

Stanko Plevnik, dipl.ing.stroj.
Savjetnik
Tel. +385 1 7890 705
stanko.plevnik@enerkon.hr

Kristijan Hmura, mag.ing.mech.
Voditelj projekata
Tel. +385 1 7890 706
kristijan.hmura@enerkon.hr

Dino Kovačević, mag.ing.mech.
Pripravnik
Tel. +385 1 7890 703
dino.kovacevic@enerkon.hr

Obrazac za kontakt

Polja označena simbolom * su obavezna