Enerkon d.o.o.

Adresa:  Trnjanska 37, 10000 Zagreb - HR
Telefon:  +385 1 7890 706
E-mail: enerkon@enerkon.hr

OIB: 46286015197 | MB: 03869407
Trgovački sud u Zagrebu | MBS: 080086201
Erste&Steiermärkische Bank d.d. | SWIFT/BIC: ESBCHR22 | IBAN: HR2224020061100035213

Enerkon tim

Andrej Plevnik, mag.ing.mech.
Direktor, voditelj projekata i ovlašteni inženjer
Tel.: +385 1 7890 706
Mob.: +385 98 1869 711
andrej.plevnik@enerkon.hr

Vasko Plevnik, mag.ing.mech.
Voditelj projekata
Tel.: +385 1 7890 702
Mob.: +385 98 650 532
vasko.plevnik@enerkon.hr

Marko Bublić, mag.ing.mech.
Stručni suradnik

Tel.: +385 1 7890 702
Mob.: +385 99 6615 100
marko.bublic@enerkon.hr

Edita Pajaziti
Voditeljica financija i administracije
Telefon: +385 1 7890 700
edita.pajaziti@enerkon.hr

Anđelko Mikulandrić, dipl.ing.stroj.
Direktor, voditelj projekata i ovlašteni inženjer
Telefon: +385 1 7890 701
Mob. +385 98 386 840
andelko.mikulandric@enerkon.hr

Rade Popović, dipl.ing.stroj.
Savjetnik, ovlašteni inženjer
Telefon: +385 1 7890 706
Mob. +385 98 386 842
rade.popovic@enerkon.hr

Ivana Kragulj, struč.spec.ing.mech.
Viši stručni suradnik
Tel.: +385 1 7890 707
ivana.kragulj@enerkon.hr

Stanko Plevnik, dipl.ing.stroj.
Savjetnik
Telefon: +385 1 7890 705
Mob. +385 98 288 375
stanko.plevnik@enerkon.hr

Kristijan Hmura, mag.ing.mech.
Voditelj projekata
Tel.: +385 1 7890 706
Mob.: +385 99 200 1990
kristijan.hmura@enerkon.hr

Dino Kovačević, mag.ing.mech.
Pripravnik
Tel: +385 1 7890 703
Mob: +385 99 3145 423
dino.kovacevic@enerkon.hr

Obrazac za kontakt

Polja označena simbolom * su obavezna